ERKAN ARICI PROJELERİNİ KANAL 33' E ANLATTI

Kanal 33 Ahmet Özdemir ve ekibi Silifkede ziyarette bulundu. Silifke Özel İdare Müdürü Erkan Arıcı’yı ziyaret eden Kanal 33 Televizyonu Silifke’de Köylerimize yapılan hizmetler ve yatırımlarla ile ilgili Silifke Özel İdare Müdürü Erkan Arıcı’dan bilgiler aldı.
Müdür Arıcı AKPARTİ iktidarının Silifke’ye gereken desteği verdiğini Kendilerinin de Projeler üreterek yatırımların sağlandığını söyledi. Ayrıca Müdür Arıcı Hizmetlerin Gelmesinde emeği geçen Ekonomi Bakanı Sayın Zafer Çağlayan’a; Ekonomi Bakanı Yardımcısı Mustafa Sever’e, Mersin İl başkanı Mekin Merter Salt’ a ve Silifke İlçe başkanı İsmail Köroğlu’ na sonsuz teşekkür ederim bu işler sadece benim başarım değil  büyük bir ekip başarısı dedi. Gece gündüz demeden hizmet veren Silifke Özel İdare Bünyesindeki bütün Personelimize de sonsuz teşekkür ederim dedi.
Hizmetlerin devamlılığı için Hükümetimiz’e destek olalım dedi. Ziyaret Göksu Irmağı kenarında hoş ve nezih bir ortamda son buldu. Ziyaret te yapılan röportaj Kanal 33 Televizyonun’da 28.09.2013 perşembe günü saat 13, 19, 21 ve 23.30 da haber bülteninde yayınlanmıştır.


 

Yorum ekle

# YORUM YAZARKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKEN HUSUSLAR Türkçe imla kurallarına dikkat etmeye özen gösteriniz.
# Yorumlar onay gerektirdiğinden birden fazla kez aynı yorumu yazmayınız.
# Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına özen gösteriniz.
# REKLAM KOKAN YORUMLAR YAPMAYINIZ, YAYINLAMIYORUZ.
# Küfür, hakaret etmenizin ne bize, ne de size faydası olmadığını unutmayınız.
# Yorum yapmanız, onaylanacağı anlamına gelmemektedir. Buradaki hususlara dikkat etmeniz, onaylanma şansını arttıracaktır


Güvenlik kodu
Yenile